Jarní srázek Ostaš 15.-17.4.2016

Příjezd v pátek odpoledne, dle Vašich možností. Odjezd v neděli - kdo se nebudete chtít vracet ze svodu, tak můžete pokračovat domů, jinak můžeme ještě něco vymyslet.

V první řadě si rezervujte ubytování na http://www.ostas.adrspach.cz/index.php 

UBYTOVÁNÍ : 

Rezervujte si chatičky. Každá chatička má 2 oddělené místnosti, takže dva páry se tam krásně vejdete. Rodinkám doporučuji svoji vlastní chatku. O sdílení chatky se můžete domluvit na fb v události. 

STRAVOVÁNI:

Snídaně si můžete zamluvit s ubytováním. Obědy můžeme na Ostaši nebo jinde.  Páteční či sobotní večeři můžeme vyřešit grilováním u nás na chalupě. Snad bude dobré počasí. 

CO S SEBOU:

Pro vás si sbalte oblečení dle počasí. Radši něco teplejšího na posezení u chalupy. V dubnu u nás teplo nebude, péřovka třeba přijde vhod.

Pro pejska: pelech nebo box, případně alespoň přehoz přes postel, ať není zaneřáděné povlečení, vodítko, obojek (nejlépe obyčejný řetízkový), píšťalku, pamlsky a sáčky na úklid

PROGRAM:

V pátek příjezd.

V sobotu práce v poli - příprava na Zkoušky vloh.

V sobotu večer grilování.

V neděli RÁNO odjezd na JARNÍ SVOD - PP a očkovací průkaz s sebou!

Pro vrh A, kteří aportují, můžeme připravit i aporty a utvořit pouze aportovací skupinku.

JARNÍ SVOD

Jarní svod mladých psů (neplést s jarními zkouškami!) je jednoduché posouzení exteriéru psa, o kterém se provede zápis na předepsaný formulář. Toto hodnocení je velmi významné zejména pro chovatelské kluby a také pro samotné chovatele, kteří si takto mohou ověřit nakolik bylo úspěšné spojení rodičů daného psa či feny a zda rodiče nepředávají na potomstvo hrubé exteriérové vady. Minimální věk psa pro účast na jarním svodu je 6. měsíců. Na jarním svodu se kontroluje výška psa, celkový vzhled, barva oka, typ a barva srsti, zuby a skus (pro další chov nesmí chybět žádné zuby a skus musí být vždy nůžkový), také povaha aj. a vyznačí se případné nežádoucí vady. O účasti psa na jarním svodu se provede zápis do průkazu původu.

Je třeba poslat přihlášku na jarní svod!

Propozice na jarní svod psů

Přihláška na jarní svod

Kdyžtak pište, volejte - Hanka 602173888